مهمترین مشخصات اسپری انژکتور شوی

اسپری موتور
2 نکته مهم در کارکرد اسپری موتور شوی
دسامبر 23, 2019
شستشوی موتور
مهمترین ویژگی های اسپری موتور شوی
دسامبر 31, 2019
استفاده از اسپری انژکتور شوی

اسپری انژکتور شوی در از بین بردن کثیفی ها، لکه ها، آلایندگی ها، روغن و کپک نقش موثر و خارق العاده ای دارد. شما می توانید با اسپری زدن بر قسمت مورد نظر و پاک کردن آن با دستمال، تمامی لکه هایی که به مدت طولانی بر انژکتور بودند را پاک کنید. پیشتر به معرفی و بررسی 2 نکته مهم در کارکرد اسپری موتور شوی پرداختیم. می توانید با مراجعه به مقاله ی قبلی، این مطلب را بخوانید.

ویژگی های مهم اسپری انژکتور شوی

بسیاری از افراد از ویژگی های مهم اسپری انژکتور شوی غافل هستند. همچنین سوالاتی مانند “آیا اسپری انژکتوری کارایی دارد؟” بسیار پرسیده می شود. اکنون برای شما توضیح خواهیم داد نقش این اسپری چیست و چه ویژگی هایی دارد.

شوینده ای مطمئن

این شوینده ها از پاک کننده های متفاوت و مطمئن تولید شده اند. اسپری انژکتور شوی می تواند تمامی آلاینده هایی که خیلی سخت می توان آنها را پاک کرد، از بین ببرد. این اسپری ها به سطح موتور و فلزی آسیب نمی رساند و مشکلی برای کارکرد موتور ایجاد نمی کند. بلعکس به کارکرد سریعتر و بهتر موتور کمک کرده و مشکلات موتور را پیش از حاد شدن، به راننده نشان می دهد. این اسپری در قیمت های متفاوت با برندها و مارک های مختلف به فروش می رسد.

چگونه از اسپری استفاده کنیم؟

پیش از هر چیز توجه داشته باشید که اسپری مناسب با موتور خود را خریداری کنید. در این خصوص می توانید تحقیق یا از تعمیرکار سوال کنید تا به شما کمک کند تا متوجه شوید که موتور شما به چه نوع اسپری نیاز دارد.

اسپری انژکتور شوی

پس از خریداری، چند نکته ی مهم را باید در نظر داشته باشید:

  • دستورالعمل نوشته شده بر خود اسپری بسیار مهم است. هنگام استفاده از آن، به نکاتی که گفته شده توجه کافی را داشته باشید.
  • پمپ هدایت سوخت را از سوخت انژکتور جدا کنید. برای دانستن بهتر و چگونگی انجام این کار به دستورالعمل و راهنمای خود اسپری رجوع کنید.

در مطالب بعدی با ما همراه باشید تا برای شما از چگونگی استفاده از اسپری انژکتور شوی ، بیشتر بگوییم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 15 =