مهمترین ویژگی های اسپری موتور شوی

استفاده از اسپری انژکتور شوی
مهمترین مشخصات اسپری انژکتور شوی
دسامبر 28, 2019
اسپری انژکتور شوی
3 نکته مهم در استفاده از اسپری انژکتور شوی
ژانویه 7, 2020
شستشوی موتور

در این مطلب بر آن هستیم تا برای شما از مهمترین ویژگی های اسپری موتور شوی بگوییم. با ما همراه باشید.  پیشتر نیز به بررسی مهمترین مشخصات اسپری انژکتور شوی پرداختیم. شما می توانید با مراجعه به بخش مقالات، این مطلب را بخوانید.

ویژگی های اسپری موتور شوی

انتخاب یک اسپری موتور شوی مناسب برای موتور خودرو یکی از سخت ترین انتخاب های رانندگان و صاحبان خودرو می باشد. چرا که داشتن یک موتور تمیز و بدون از روغن و گریس برای رانندگان بسیار مهم است. درحالیکه فهرست طولانی از مزایای اسپری موتور شوی وجود دارد، بسیاری از افراد نمی توانند اسپری مناسب موتور خود را پیدا کنند. پیش از خرید اسپری به چند نکته توجه نمایید:

اسپری بنزین محور:

از این اسپری بنزین محور برای شستشوی موتورهای سنگین به دلیل ترکیب شیمیایی که دارند، استفاده می شود. این بدین معناست که اسپری های بنزین محور بسیار کاربردی بوده و آلایندگی هایی که موتور را کثیف می کند، از بین می برد. البته استفاده از این اسپری های خطرناک بوده و همیشه پیش از مصرف می بایست لباس، ماسک و عینک مخصوص داشته باشید.

نکته ی قابل توجه دیگر آن است که استفاده ی بیش از اندازه و طولانی مدت این اسپری، به موتور آسیب می زند.

اسپری آب محور:

اسپری آب محور یکی از بهترین و راحت ترین اسپری ها می باشد. بلافاصله پس از استفاده از این محصول می توان آن را شست و پاک کرد.

کاربردهای اسپری

بعضی از اسپری های فقط برای خودرو و ماشین طراحی شده اند درحالیکه مدل های دیگر این اسپری ها ممکن است برای مصارف خانگی نیز، کاربرد داشته باشند. این نمونه اسپری ها قیمت بیشتری دارند.

اسپری موتور شوی

سطوح مختلف اسپری ها برای شستشوی سطح موتور طراحی شده اند اما اگر بر سطوح پلاستیکی یا رنگی زده شوند، مشکلی ایجاد نمی کنند. برخی از اسپری ها این ویژگی را نداشته و ممکن است به سطح و رنگ بدنه ی ماشین، آسیب برسانند.

پس هنگام خرید و استفاده از اسپری موتور شوی به کاربرد و نوع آن دقت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − نه =