2 نکته مهم در کارکرد اسپری موتور شوی

اسپری فوم
2 فاکتور مهم در انتخاب اسپری لاستیک فوم
دسامبر 18, 2019
استفاده از اسپری انژکتور شوی
مهمترین مشخصات اسپری انژکتور شوی
دسامبر 28, 2019
اسپری موتور

اسپری

معمولا برای انتخاب اسپری موتور شوی سوالات بسیاری برای دارندگان خودرو پیش می آید. در این مطلب می خواهیم 2 نکته ی مهم در کارکرد اسپری موتور شوی را برای شما بگوییم. همچنین می توانید برای خواندن مطلب 2 فاکتور مهم در انتخاب اسپری لاستیک فوم، به مقاله ی قبلی سر بزنید.

چرا اسپری موتور شوی ؟

بسیاری از افراد ممکن است از اهمیت شستشو و پاک کردن موتور ماشین، بی خبر و ناآگاه باشند. حال آنکه، تمیز شدن موتور ماشین بیش از تمیز بودن بدنه ی ماشین یا هر مکان دیگری، اهمیت دارد. همچنین موتور تمیز هر مشکلی را که مرتبط با آن باشد را نشان می دهد. برای مثال اگر موتور تمیز بوده و دچار نشتی شود، به راحتی می توان این مشکل را تشخیص داد. کثیف بودن موتور باعث می شود تا هرچیزی که در موتور هست، از بین رفته و فاسد شود.

آیا شستن موتور کار سختی است؟

پاسخ این سوال منفی است. باید گفت که تمیز کردن موتور فقط شامل سطح آن بوده و می بایست از هرگونه روغن و کثیفی پاک شود. گریس هایی که بر موتور می ماند، با گذشت روزها و تمیز نشدن، چرک شده و به سختی می توان آنها را از سطح موتور پاک کرد. اما با استفاده از اسپری می توان به راحتی این گریس ها و کثیفی ها را از بین برد.

استفاده از اسپری موتور

برای استفاده از اسپری موتور شوی کافی است تا بر سطح موتور آن را اسپری کنید. با استفاده از اسپری، دیگر در مصرف آب صرفه جویی شده و آلودگی محیط را به همراه ندارد.

اسپری موتور شوی

پس از استفاده از اسپری و پیش از روشن کردن ماشین، توجه داشته باشید که اسپری را کاملا از سطح موتور پاک کنید.

پس از روشن کردن ماشین، به مدت 5 دقیقه اجازه دهید تا با گرمای موتور تمامی اسپری موتور شوی که بر سطح مانده، خشک و تبخیر شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =