بررسی مهمترین فاکتورهای اسپری لاستیک فوم

جک روغنی و سوسماری
مهمترین ویژگی های جک روغنی و سوسماری
ژانویه 15, 2020
تعویض والو تیوبلس
مهمترین نکات تعویض والو تیوبلس
ژانویه 25, 2020
اسپری لاسیتک فوم

در این مطلب بر آن هستیم تا برای شما از مهمترین فاکتورهای اسپری لاستیک فوم بگوییم و به بررسی نکات مهم آن بپردازیم. با ما همراه باشید. پیشتر نیز به بررسی مهمترین ویژگی های جک روغنی و سوسماری پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

اسپری لاستیک فوم چه فاکتورهایی دارد؟

در ابتدا بگوییم که از این اسپری فقط برای لاستیک و تایر باید استفاده شود. از اسپری برای استفاده برای لاستیک های موتورسیکلت یا دوچرخه جدا خودداری نمایید. همچنین هنگامی که از این اسپری استفاده می کنید، از افزایش بیش از حد ترمز کردن و یا رانندگی بر سطحی که لغزنده است خودداری کنید. اگر کف اسپری همچنان بر لاستیک باقی مانده باشد، می تواند هنگام رانندگی، دردسرآفرین شود. برای جلوگیری از پیش آمدن حادثه های این چنینی، بلافاصله پس از استفاده، لاستیک ها را با آب بشویید.

ویژگی ها و شرایط استفاده ازاسپری

این اسپری قابلیت پاک کنندگی و نابوده کننده ی کثیفی ها، گرد و غبار، مواد روغنی ، گریسی و غیره را دارد. اگر اسپری لاستیک مورد نظر خود را خریداری کردید، توجه داشته باشید که برای کارایی بیشتر و بهتر لازم است تا آن را به مدت 10 الی 15 دقیقه بر لاستیک بگذارید. پس از آن، با آب به خوبی لاستیک ها را شسته و مطمئن شوید که فومی روی لاستیک نمانده است.

اسپری لاستیک فوم

بعد از شستشوی لاستیک، با دستمال یا یک اسفنج تمیز، لاسیتک را آبگیری و کف هایی که ممکن است بر اثر شسشتو با آب از بین نرفته باشند را پاک کنید.

اسپری های موجود در فروشگاه همگی از بهترین و با کیفیت ترین مواد ساخته شده و به لاسیتک ها آسیب نمی رسانند. می توانید برای دیدن این محصول به بخش محصولات سایت مراجعه نمایید.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص فاکتورهای مهم اسپری لاستیک فوم برای شما نوشیتم، راضی بوده باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =